Всьому свій час. Будуємо і ремонтуємо правильно

There are no translations available.

Всьому свій час. Будуємо і ремонтуємо правильноВсьому свій час. Навіть для самих кращих конструкцій і найкращих будівельних матеріалів приходить час їх заміни. Треба відремонтувати, треба підфарбувати, треба підшаманити, бажано трошки поправити. Так ми всі думаємо і з жахом чекаємо цієї вселенської катастрофи під назвою "ремонт". "Ремонтувати - не будувати" - можна все зробити швиденько - заспокоюємо ми себе. І тільки справжній професіонал терміни ремонту і будівництва визначає не за настроєм, а згідно технологій. Саме так: не квитки на поїзд до моря повинні визначати як довго ви будете фарбувати стелі, а технологія фарбування, яка визначається оздоблювальними матеріалами, технологічними інструкціями та

професійним досвідом. Тому будувати і ремонтувати треба правильно - Всьому свій час!

Часто ми стикаємося з тим сто треба терміново пофарбувати стіни, а правильно пофарбувати - треба 2 або навіть 3 рази. Вибираємо гарну погоду і вперед! Пройшло 2 години і наші стіни - сухі і красиві. Навіщо ж чекати? - Подумаєте Ви і пофарбуєте вдруге. Свіжим по добре висохлому покриттю. Зовні - все правильно, але в корені - абсолютно не так! Терміни забарвлення визначаються не часом висихання води або розчинника - базової компоненти лазурей, фарб, мастик, лаків. Більш важливим показником є ​​час полімеризації, час просочування, час повного проникнення реагентів і пігментів в капіляри деревини та штукатурки. Це вже зовсім не 2-3 години, Це 12 годин або добу! Теж саме стосується монтажних клеїв, для яких є час схоплювання і час повної полімеризації, при якому клей набуває свої остаточні утримують здібності. Всі ці терміни треба враховувати і планувати комплекс робіт з ремонту.

Будуємо і ремонтуємо правильно. Фото

 

Ми не відкриємо нових секретів - всі ці відомості написані мікроскопічним текстом на упаковках і вкладишах до інструкцій до будматеріалів. Але хіба ми привчені читати такі дрібниці!?
Ось потім і виходить що клей розсохся, фарба потріскалася, а шпаклівка повилазела з щілин. І ми, як завжди, нарікаємо на погану якість облицювальних матеріалів.
На жаль і реклама на ТБ робить свою згубний справу. Спостерігаючи, як майстри за 3-4 дні перетворюють квартири і будинки в казку, ніхто не замислюється: а чи на довго вистачить цього ремонту? Як можна залити підлоги, покрити їх ламінатом, пошпаклювати гіпсокартонні стіни і пофарбувати їх за 4-5 днів? Будь-який справжній фахівець скаже: НІЯК! Якщо вам пропонують провести ремонт за тиждень - остерігайтеся таких ремонтників. Є шпаклівка? - Мінімум 3 тижні, є роботи з цементом - мінімум 4 тижні або місяць. Все, що швидше - порушення технологій і як наслідок - погана якість ремонту і даремно викинуті гроші на вітер.
Ми часто стикаємося з фарбуванням деревини як виробники дерев'яних будинків і комплектів деталей для самостійної збірки будинків. Багато наші замовники забарвлюють вдома самі, і майже всі питають чи можна розбавити дорогу фарбу в пропорції більшою ніж рекомендованих 5-10%. Погоня за здешевленням і брак знань штовхає на такі фарбування кожного третього клієнта. Але ми то розуміємо, що два товстих шару фарби загальною товщиною 20 мікрон - краще ніж 5 шарів фарби загальною товщиною 20 мікрон. Шар фарби правильної товщини забезпечує міцність шару і максимальну кількість зв'язків полімерів в одиниці товщини шару барвника. Звідки все це знати? Такі речі не написані на інструкціях. Але про них знають технологи та професійні ремонтники. Звертайтеся до них - і у вас не виникне проблем з проведенням ремонту - все буде зроблено вчасно і в термін, а не як у героїв статті: Помилки будівництва

Mis à jour (Samedi, 09 Février 2013 16:46)

 
Ukrainian (UA)RusEnglish 	French

Пошук по сайту